MSC Profil Metal A.Ş.
Dünya kalitesinde üretim

1969 Yılından bu güne

1969 yılında Ankara Altındağ Yeni Sanayi Bölgesinde Mevlüt ÜLGER şahıs firması olarak Hurda Toplama şeklinde ticari faaliyetine başlamıştır. 1992 yılında İvedik Hurdacılar Sitesinde ÜLGER METAL SAN.TİC.ve LTD.ŞTİ. kurulana kadar şahıs firması olarak faaliyetlerine devam etmiştir. Sektördeki istikrarı, iş hayatındaki başarılarıyla birlikte 2014 yılından itibaren ÜLGER METAL SAN.TİC.ve LTD.ŞTİ, ÜLGER METAL SAN.ve TİC. A.Ş. olarak ticari faaliyetlerine devam etmektedir.

Tecrübe

2016 yılında Hurdacılık sektöründeki gelişmelerin yakından takip ediliyor olması neticesinde çevre konusunda daha duyarlı hale gelen toplumun gereksinimlerini de göz ardı etmemek adına, aynı zamanda sektörün hammadde ihtiyacını ve artan müşteri taleplerini karşılamak için tecrübe ve bilgi birikimiyle Ankara Saray Mahallesi Ansa Koop. içerisinde yaklaşık 6000 m2 kapalı, 2000 m2’ lik açık alanda Çevre ve Orman Bakanlığı'nın gerekli gördüğü standartlarda GERİ DÖNÜŞÜM tesisi kurulmuştur. Gerekli LİSANS ve belgeler alınarak 12.000 Ton/Yıl Alüminyum Billet üretim kapasitesiyle hizmet vermeye devam etmektedir. Alüminyum yüzdesi 96-99 saflıktaki Alüminyum Billetler üretilmektedir.

GERİ DÖNÜŞÜM firması olan MSC son teknoloji kullanılarak kurulan filtre ekipmanlarıyla,

çevre duyarlılığını ön planda tutan bir anlayış ile üretim faaliyetlerine devam etmektedir. Firmamız sektördeki gelişmeleri yakından takip etmekte olup önce iş güvenliği prensibiyle, daima en iyi ürünü

sağlama, her zaman daha kaliteli ürün ve hizmet verme anlayışıyla sektördeki yerini her geçen gün sağlamlaştırmaya devam edecektir.